عرصه‌های فعالیت

workshop

کارگاه‌های تخصصی

دوره‌­های آموزشی کوتاه‌مدت یا بلندمدت نقش به‌سزایی در آموزش مهارت­‌های خاص جهت کسب جایگاه شغلی یا ارتقای جایگاه فعلی را دارد.

laboratory-equipment

تجهیزات آزمایشگاهی

برای بررسی فاکتورهای مختلف یک موضوع، از تجهیزات پیشرفته مبتنی بر استانداردها بکار می‌رود؛ وجود این تجهیزات برای بسیاری از صنایع الزامی است.

instrumentation

ابزار دقیق

ابزار دقیق، هنر و علم استفاده از تجهیزاتی است که به خوبی و با کمترین خطا، تمام کمیت‌­های مورد نظر در کارخانه یا سایت را اندازه­‌گیری کنند.

solar-panel

انرژی خورشیدی

خورشید منبع نامحدود انرژی است که بدون هزینه در اختیار همه قرار دارد. انرژی خورشیدی علاوه بر پاک بودن، یک انرژی بسیار ارزان قیمت در بلندمدت است.

coating

پوشش دهی

افزایش راندمان و زیبایی و گرفتن خواص ویژه از اهداف پوشش دهی هستند. همچنین می­‌توان عمر مفید قطعات را با یک پوشش مناسب افزایش داد.

water-purification

دستگاه‌های تصفیه

سیستم‌های تصفیه آب برای حفظ محیط زیست و استفاده‌ی بهینه‌ی آب از اهمیت بسیاری دارند و همچنین با توجه به نوع مصارف آب طراحی می‌شوند.

sensors-detector

حسگر و آشکارگر

حسگرها کابردهای متنوعی دارند؛ از بررسی دما و تشخیص گاز مونوکسیدکربن در زندگی روزمره گرفته تا پایش پرتوهای محیطی و مواد سمی برای سلامت و ...

programming-electronic

برنامه‌نویسی و الکترونیک

برنامه‌نویسی هم در حوزه سخت‌افزاری مانند کنترل قطعات و تجهیزات و هم در حوزه نرم‌افزاری مانند استخراج داده و هوش مصنوعی کاربردهای زیادی دارد.

iot

اینترنت اشیاء

با استفاده از اینترنت اشیاء اطلاعات دریافتی از چندین سیستم کنترلی مانند حسگرها در شرایط مختلف بررسی و برای بهترین خروجی تصمیم‌گیری می‌شود.