اینترنت اشیاء

کنترل هوشمندانه همه چیز به بهینه‌ترین شکل ممکن آرزوی همیشگی انسان بوده است. پیشرفت تجهیزات و قطعات و رشد دانش‌هایی همچون برنامه‌نویسی، رسیدن انسان به این آرزو را تا حد زیادی ممکن نموده است. قطعات الکترونیکی استفاده شده در سامانه‌های کنترل و پایش می‌توانند تا سال‌ها بدون خستگی و اشتباه به کار مشغول باشند و در پایش اهداف تعریف شده فرامینی را نیز انجام دهند.

اینترنت اشیاء با استفاده از اطلاعات دریافتی از چندین سیستم کنترلی مانند حسگرها به بررسی شرایط مختلف می‌پردازد و با توجه به منطقی که برای آن تعریف شده است تصمیم‌گیری می‌نماید. اینترنت اشیاء یکی از حوزه‌های تکنولوژی است که کاربردهای زیادی در کسب ‌و کار و زندگی شخصی دارد.

راحتی در سبک زندگی، یادگیری پیشرفته، سلامت، سرگرمی و کاهش هزینه‌های انرژی، از موارد کاربرد این حوزه از تکنولوژی در زمینه‌های روزمره و شخصی برای افزایش کارایی و رفاه است. تسهیل مواردی مانند اتوماسیون و تولید صنعتی، کاربردهای پزشکی، مدیریت کسب و کار یا فرآیند، حوزه سلامت، امنیت و حمل و نقل هوشمند مردم، بخشی از کابردهای اینترنت اشیاء در توسعه کسب و کار است.

اگر یک سامانه بر پایه اینترنت اشیاء به خوبی طراحی و اجرا شود، می‌تواند مراحل رشد و پرورش یک محصول کشاورزی را به طور کامل انجام دهد یا محیط خانه شما به نحوی مدیریت کند که در عین مصرف کمترین انرژی راحتی و آسایش را برای شما تامین کند. اینترنت اشیاء می‌تواند دروازه ورود به دنیای آینده باشد.

گروه هاپسکو با دارا بودن یک تیم متخصص آماده ارائه‌ی مشاوره، طراحی، ساخت و تعمیر انواع سیستم‌های مبتنی بر اینترنت اشیاء، سیستم‌های مدیریت محیطی و سیستم‌های نظارتی و امنیتی به مشتریان عزیز است.